KONST / Litografier / Färglitografi 15407235

nr 1540 7235

Färglitografi

2 st, Oidentifierad konstnär. Signerade, 29/30-25/50, yttermått inklusive ram: 44x36 cm

Utrop:

600 kr

måndag 15 maj 2023
kl 18:46:39